درباره شرکت ساوا فیدار پاد

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

محصولات شرکت ساوا فیدار پاد عبارت است از  :

 

ممبران های سرامیکی تولید شده توسط شرکتAtech  به سبب مقاومت مکانیکی، دمایی و شیمیایی بالا و ضمانت طول عمر زیاد قابل تمایز با سایر محصولات هستند. ویژگی های مواد با کیفیت به کار رفته در ممبران های سرامیکی ثبات فرآیند ، سطوح دسترسی بالا ، حداقل نیازهای پیش تصفیه و حداقل مراقبت های فنی را تضمین می کند . کیفیت ممبران های سرامیکیAtech  به دلیل عدم استفاده هر گونه مواد افزودنی یا بایندرها به طور قابل توجهی بالا است.ممبران های سرامیکی  شرکت Atech آلمان دارای استاندارد بهداشت 3-A می باشند.

 دانلود کاتالوگ ممبران های سرامیکیdownload

 

 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در راستای تحقق اهداف و افزایش بهره وری و رضایتمندی و اعتماد مصرف کننده اقدام به راه کارهای نوین در زمینه تصفیه و پالایش با ارائه ممبرین های سرامیکی کرده است.عقیده ما بر این است: هر شرکتی که بخواهد نقشی محوری در بازار ایفا کند باید محصولاتی با کیفیت برجسته و بهترین خدمات پس از فروش را به مشتریان خود ارائه دهد. به این دلیل است که مشتریان ما می توانند 100% بر ما تکیه کنند.

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 

 

 شرکت ساوا فیدار پاد فعالیت خود را در سال 1394 در زمینه تصفیه و پالایش با ممبران های سرامیکی در فرایند میکرو و اولترافیلتراسیون آغاز کرد.شرکتساوا فیدار پاد نماینده انحصاری توزیع و فروش ممبران های سرامیکی شرکتAtech Innovations آلمان می باشد ، که به عنوان یک از تولید کننده های مطرح ممبران های سرامیکی در زمینه توسعه ، تولید و توزیع ممبرانهای سرامیکی با کیفیت عالی و در اندازها و حفرات مختلف با استفاده از فناوری روز دنیا میباشد. شرکت ساوا فیدار پاد با هدف ارتقا ء تصفیه و پالایش و جداسازی میکروارگانیزم ها و آلاینده ها از پساب ها در زمینه تصفیه پساب های نفتی ، صنایع غذایی ، دارویی ، لبنی ودیگر صنایع راهکارهای نوینی را ارائه می دهد.اگر هدف شما  ارتقاء و یا بهینه سازی کیفیت فیلتراسیون به طور قابل ملاحظه ای می باشد شرکت ساوا فیدار پاد متخصصانی هستند که در این زمینه شما را همراهی می کنند.      

 همچنین شرکت ساوا فیدار پاد نماینده انحصاری توزیعو فروش شرکت Asiral آلمان در زمینه پاک کننده های ممبرانی و ضد عفونی کننده صنعتی می باشد.محصولات شرکت Asiral آلمان به عنوان بهترین عامل پاک کننده ممبرانی و ضد عفونی کننده از لحاظ اقتصادی و همچنین از دیدگاه زیست محیطی محسوب می گردد و جهت مصرف در صنایع مختلف پیشنهاد می شود . این کارخانه دارای EN ISO 13485 CERTIFIED  می باشد.

 


2580atech

 

   

اهداف شرکت ساوا فیدار پاد :

در راستای تحقق اهداف خود و افزایش بهره وری و رضایتمندی و اعتماد مصرف کننده اقدام به راه کارهای نوین در زمینه تصفیه و پالایش با ارائه ممبرین های سرامیکی کرده است.

 

خدمات شرکت ساوا فیدار پاد :

از جمله خدمات شرکت ساوا فیدار پاد می توان به سه گام کلیدی اشاره کرد :

  • گام اول : مشاوره
  • گام دوم : فروش
  • گام سوم : پشتیبانی

 

فوم بتن

پوکه معدنی تبریز

کفسابی

ثبت شرکت

ثبت برند