مقالات شرکت ساوا فیدار پاد

مقالات پرطرفدار

کاربرد ممبران سرامیکی

امروزه استفاده از روشهای فیلترسیون غشایی (ممبرانی) به دلایل مختلف از جمله بازدهی بالا، سهولت در استفاده و مقرون به صرفه ...

ساخت تجهیزات پیشرفته از ...

محققان به تازگی از فناوری جدیدی رونمایی کرده اند که با استفاده از آن آلاینده های کربنی موجود در جو برای تولید ...

منابع فسیلی رو به کاهش دریاها رو ...

بررسی ها و تحقیقات انجام شده حاکی از آن است که با ادامه روند کنونی مصرف سوخت های فسیلی سطح آب دریاها هر سال 3 سانتی متر ...

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

امروزه استفاده از روشهای فیلترسیون غشایی (ممبرانی) به دلایل مختلف از جمله بازدهی بالا، سهولت در استفاده و مقرون به صرفه بودن مورد توجه بسیاری از صنایع قرار گرفته است. فیلتراسیون غشایی یک فرآیند جداسازی فیزیکی می‌باشد و برای جداسازی اجزای محلول نیازی به افزودن هیچ ماده شیمیایی وجود ندارد و همین امر موجب می‌گردد کیفیت اجزای جدا شده دستخوش تغییر نگردد. 

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

محققان به تازگی از فناوری جدیدی رونمایی کرده اند که با استفاده از آن آلاینده های کربنی موجود در جو برای تولید نانوفیبرهای کربنی به کار گرفته می شود. نانوفیبرهای کربنی کاربردهای چشمگیری در صنایع مختلف دارند و از آنها در تولید جلیقه ضدگلوله گرفته تا ماهیچه های مصنوعی و حتی ترمیم ساختار قلب آسیب دیده استفاده می شود.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بررسی ها و تحقیقات انجام شده حاکی از آن است که با ادامه روند کنونی مصرف سوخت های فسیلی سطح آب دریاها هر سال 3 سانتی متر بالاتر خواهد آمد و به عبارت دیگر سرعت افزایش سطح آب دریاها به 10 برابر کنونی می رسد. براساس نتایج به دست آمده از شبیه سازی تاثیر تغییرات آب و هوایی در آینده، با ادامه روند کنونی مصرف سوخت های فسیلی، صفحات گسترده یخی که جنوبگان را دربرگرفته است، ذوب خواهد شد و چنین رویدادی به تسریع سرعت افزایش سطح آب دریاها منجر خواهد شد.

فوم بتن

پوکه معدنی تبریز

کفسابی

ثبت شرکت

ثبت برند